Co, gdzie, kiedy, czyli żużlowy rozkład jazdy (12)

To będzie tydzień wypełniony żużlowymi emocjami. Spora dawka młodzieżowych rozgrywek to tylko przystawka do weekendowego dania głównego. W piątek i sobotę pierwsze, historyczne finały Speedway of Nations, a w niedzielę z pełną mocą wraca PGE Ekstraliga.

Wtorek, 5 czerwca 2018

16:30 I runda DMPJ w Toruniu
17:00 I runda DMPJ w Tarnowie

20:00 Speedway of Nations – baraż w Manchesterze
Transmisja: Canal+ Sport (powtórka: 22:15, Canal+ Sport 2)

Środa, 6 czerwca

17:00 II runda DMPJ w Częstochowie
17:00 II runda DMPJ w Grudziądzu
18:00 II runda DMPJ w Zielonej Górze

Czwartek, 7 czerwca

20:00 Magazyn Speedway+
Emisja: nSport+ (powtórka: piątek 8 czerwca, 8:30)

Piątek, 8 czerwca

16:30 Eliminacje MMPPK w Krośnie
17:00 Eliminacje MMPPK w Ostrowie
TBA Eliminacje MMPPK w Poznaniu

19:00 Speedway of Nations – 1. finał we Wrocławiu
Transmisja: Canal+ Sport (powtórka: 22:15, Canal+ Sport 2)

Sobota, 9 czerwca

2. 
16:00 Stainer Unia Kolejarz Rawicz – OK Kolejarz Opole

19:00 Speedway of Nations – 2. finał we Wrocławiu
Transmisja: Canal+ Sport (powtórka: 23:00, Canal+ Sport 2)

Niedziela, 10 czerwca

Nice 1. LŻ
14:45 Wybrzeże Gdańsk – Start Gniezno
Transmisja: Polsat Sport (powtórka: poniedziałek 11 czerwca, 7:00)
14:45 ROW Rybnik – Arge Speedway Wanda Kraków
14:45 Speed Car Motor Lublin – Euro Finannce Polonia Piła

2. 
16:00 Stal Rzeszów – KSM Krosno

PGE Ekstraliga
16:30 CASH BROKER Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra
Transmisja: nSport+ (powtórka: poniedziałek 11 czerwca, 9:00)
16:30 GRUPA AZOTY Unia Tarnów – FOGO Unia Leszno
19:00 Get Well Toruń – forBET Włókniarz Częstochowa
Transmisja: nSport+ (powtórka: poniedziałek 11 czerwca, 11:45)
19:00 MRGARDEN GKM Grudziądz – BETARD Sparta Wrocław

20:45 Magazyn PGE Ekstraligi
Emisja: nSport+ (powtórka: poniedziałek 11 czerwca, 14:30)

Poniedziałek, 11 czerwca

20:30 Finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii w Manchesterze
Transmisja: Eleven Sports 1 (powtórka: wtorek 12 czerwca, 16:00)

22:00 Wszystkie biegi z meczu: GRUPA AZOTY Unia Tarnów – FOGO Unia Leszno
Emisja: nSport+

22:30 Wszystkie biegi z meczu: MRGARDEN GKM Grudziądz – BETARD Sparta Wrocław
Emisja: nSport+

fot. Zuzanna Kloskowska / Speedway Ekstraliga