Podium SGP Grand Prix Wrocław 2019

Już w połowie lipca kibice żużla będą mogli emocjonować się pierwszym w tym sezonie turniejem Grand Prix. Tytułu indywidualnego mistrza świata bronić będzie Bartosz Zmarzlik. Jak prognozują analitycy legalnych bukmacherów, jest on murowanym faworytem do zwycięstwa w całym cyklu również w tym roku.

W tym roku już po raz 27. najlepsi żużlowcy będą walczyć w serii Grand Prix o tytuł indywidualnego mistrza świata. Tradycyjnie już w cyklu uczestniczyć będzie 15 stałych żużlowców, a dodatkowo w każdym turnieju pojawi się jeden zawodnik z tzw. dziką kartą. Po raz 8. w historii uczestnicy będą mieli możliwość wyboru własnych numerów startowych.

Terminarz Grand Prix 2021 wskutek pandemii COVID 19 ulega ciągłym zmianom. Nie odbyły się zapowiadane rundy we Włoszech i w Niemczech. Odwołane zostały również legendarne zawody w Cardiff. Wydaje się jednak, że ostatecznie odbędzie się 11 rund, z czego aż 5 zaplanowane jest w Polsce. Dwie rundy Grand Prix 2021 gościć będzie Wrocław, zaś na 7. sierpnia zaplanowano zawody w Lublinie. Na zakończenie sezonu 2021 najlepsi żużlowcy świata mają rozegrać ostatnie dwie rundy na Motoarenie Toruń.

Tytułu żużlowego indywidualnego mistrza świata bronić będzie Polak – Bartosz Zmarzlik. Co ciekawe, duże szansę na ponownie wywalczenie tytułu dają mu nie tylko eksperci, ale i… legalni bukmacherzy.

Zakłady na Bartosza Zmarzlika u legalnych bukmacherów

Bartosz Zmarzlik jest absolutnym faworytem do obrony mistrzowskiego tytułu u wszystkich legalnych bukmacherów, którzy już teraz mają w ofercie zakłady długoterminowe na końcowe wyniki Grand Prix 2021 (im będzie bliżej do początku sezonu, tym zakładów tego typu będzie z pewnością więcej – więcej informacji na temat GP 2021 na blogu).

W licencjonowanej firmie Fortuna, kurs na obronę tytułu przez Zmarzlika wynosi „tylko” 2,10. Dla porównania – na drugim miejscu listy faworytów znajdują się Leon Madsen oraz Maciej Janowski, ale z kursem 7,00. Tyle samo, bo 2,10 zł za każdą postawioną na Zmarzlika złotówkę, w przypadku jego wygranej w cyklu Grand Prix 2021, zapłaci legalna firma bukmacherska Betclic. Za jego plecami ponownie plasuje się Madsen, ale z kursem 7,50, a następnie Emil Sajfutdinov z kursem 8,50. Szanse Macieja Janowskiego są tu oceniane niżej i wynoszą 1:12.

Bartosz Zmarzlik jest faworytem analityków również innych legalnych bukmacherów, którzy jednocześnie oferują na takie rozwiązanie nieco wyższe kursy. I tak np. w zakładach bukmacherskich forBET (gdzie do rejestracji jest potrzebny promocyjny kod) kurs na obronę przez Polaka tytułu mistrza świata wynosi 2,15, w firmie Betfan – 2,25, zaś w eTOTO – 2,50.

Freebet za kod promocyjny – darmowe typowanie wyników żużla

Warto pamiętać, że podczas typowania wyników Bartosza Zmarzlika w nadchodzącym cyklu Grand Prix 2021 – zarówno w poszczególnych imprezach, jak i całej serii – można korzystać z rozmaitych promocji i bonusów oferowanych przez legalnych bukmacherów. Jedną z najczęściej przygotowywanych promocji jest freebet, zwany także darmowym zakładem. Jak on działa? Jest to po prostu określona suma pieniędzy, którą bukmacher przekazuje na konto gracza. Należy ją oczywiście przeznaczyć na obstawianie zakładów – gdy zakład jest przegrany, typer nie traci nic ze swoich pieniędzy, a jeśli jest trafiony – bukmacher odejmuje od wygranej kwotę freebetu.

Najczęściej freebet to element oferty powitalnej legalnych bukmacherów – tak jest np. w przypadku firm STS, Superbet, Totalbet i Fortuna. Aby otrzymać od nich freebet, należy podczas rejestracji wpisać w odpowiednie pole kod promocyjny LEGALSPORT. To wystarczy, by na konto gracza wpłynęła zupełnie darmowa suma pieniędzy – w firmie STS dostępny jest freebet 25 zł, Superbet oferuje freebet 34 zł, Fortuna – freebet 20 zł, zaś Totalbet – freebet 50 zł. Jak widać, zyskać można więc całkiem spore kwoty, za które warto postawić np. zakład długoterminowy na zwycięstwo Bartosza Zmarzlika w Grand Prix 2021!

fot. Ewelina Włoch

Rate this post

One thought on “Jak legalni bukmacherzy oceniają szanse Bartosza Zmarzlika na obronę tytułu mistrza świata?”

  1. To ciekawe, że typują go jako faworyta skoro nikomu ta sztuka się jeszcze nie udała. No ale trzymam kciuki, żeby BZ był tym pierwszym, który tego dokona.

Comments are closed.

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie