Team

 

Angelika Garczyk

Studentka lingwistyki stosowanej ze słabością do dziennikarstwa i marketingu. Z wyglądu i imienia anioł, jednak jeżeli ciekawość to pierwszy stopień do piekła, to istny z niej diabeł.

    


Tomasz Kania

Facet, który przez jakieś 80% swojego życia jest związany z żużlem w różnej formie – jako kibic, wolontariusz, dziennikarz, ambasador PGE Ekstraligi. Dostrzegający zarówno jasne, jak i ciemne strony czarnego sportu. Fascynat i pasjonat, który w żużlu robi to co lubi.

        


Mateusz Dzierwa

Entuzjasta żużla oraz miłośnik fotografii sportu i krajobrazu. Zdobywca Grand Prix za sportowe zdjęcie roku 2017.

        


Klaudia Małyszka

Fotograf sportów motorowych, choć nie pogardzi też dobrym futbolem. Poza sportem i fotografią świata nie widzi. Pierwszy lis, który przemówił ludzkim głosem, u którego w żyłach zamiast krwi płynie benzyna. 

    


Róża Koźlikowska

Głównie to robi zdjęcia. Fanka zwierząt, brokatu i sportów różnych. Na żużlu z reguły w Toruniu.

        


Ziemowit Dziopa

Ciągle młody fan speedwaya. Poza nim rzecz jasna futbol i skoki. Wielki miłośnik odgłosu motocykla oraz muzyki The Dreadnought.

    


Ewelina Włoch

Robi zdjęcia nie tylko na żużlu. Nie wyobraża sobie dnia bez kubka kawy. Uwielbia dźwięk żużlowych motocykli, spacery po Wrocławiu i wieczory z dobrą książką.

            


Agnieszka Zimnoch

Studentka dziennikarstwa, która ciągle wszelkie niedociągnięcia może śmiało zrzucić na swoich profesorów. W czarnym sporcie, czarny kobiecy charakter, mocno krytykujący to, co jej się nie podoba – wszystko z miłości do tego sportu.   

        

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie