Trwa walka o żużel w Świętochłowicach. Zarząd Młodzieżowego Stowarzyszenia „Śląsk” Świętochłowice przedstawił informację prasową, iż w dniu 14 marca ruszyła internetowa akcja pomocy na rzecz sekcji żużlowej. Wpłaty na działalność klubu oraz szkolenie młodzieży w niebiesko-białym klubie są dobrowolne.

W przekazanej mediom informacji czytamy:

“Jakiś czas temu nasze plany dotyczące sezonu 2019 były bardzo ambitne. Chcieliśmy, aby drużyna Młodzieżowego Stowarzyszenia „Śląsk” Świętochłowice wystąpiła w rozgrywkach eliminacyjnych do Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Niestety, brak należytego budżetu spowodował, iż musieliśmy te plany przełożyć w czasie, a teraz zwrócić się z prośbą do świętochłowiczan, a także środowiska żużlowego o pomoc i wsparcie. Chcemy nadal funkcjonować oraz szkolić młodzież, a sytuacja naszego klubu jest bardzo trudna.

Z naszej strony gwarantujemy, że wszystkie wpłaty będą przeznaczone tylko i wyłącznie na szkolenie młodzieży, bowiem zarząd od zawsze pracuje w czynie społecznym. Dodatkowo dla osób, które wpłacą powyżej tysiąca złotych przewidujemy umieszczenie reklam – według kwoty oraz indywidualnych ustaleń. Zrzutka nie jest jedynym sposobem pozyskiwania źródeł finansowych. Klub również pracuje nad tym, aby jak najszybciej oraz w jak najlepszy sposób domknąć budżet na sezon 2019.”

Wpłat można dokonywać pod TYM adresem.

fot. Wojciech Sowa / MS “Śląsk”

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie