Najbliższy sezon będzie bardzo ważny dla Mirosława Jabłońskiego. Zawodnik GTM Startu Gniezno chce zmazać plamę po ostatnim słabszym sezonie i znowu planuje być jednym z liderów drużyny z pierwszej stolicy Polski. Pomóc ma mu w tym znany mecenas polskiego sportu – Grupa AFORTI.

Mirosław Jabłoński zostanie drugim indywidualnym sportowcem, który będzie wspierany  przez Grupę AFORTI w ramach autorskiego sponsoringowego programu sportowego #AfortiSupPORT. Dzięki współpracy z polskim holdingiem finansowym, specjalizującym się w usługach wspomagających rozwój firm z sektora MSP, wychowanek Startu Gniezno otrzyma wsparcie pozwalające mu na jak najlepsze przygotowanie się do sezonu żużlowego.

Jesteśmy całkowicie przekonani, że Mirosław Jabłoński jest idealnym kandydatem do naszego programu #AfortiSupPORT. To obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych żużlowców w Polsce,  ambitny sportowiec i przede wszystkim wspaniały człowiek – mówi Paweł Opoka, wiceprezes Grupy AFORTI. – Na co dzień specjalizujemy się we wspieraniu rozwoju firm i wierzymy, że tak jak każdego roku pomagamy setkom małych i średnich przedsiębiorstw, tak będziemy potrafili pomóc Mirosławowi Jabłońskiemu, aby jego żużlowa kariera weszła na kolejny, jeszcze lepszy poziom. Mówiąc krótko, mamy wspólny cel jakim jest sprawienie, aby wychowanek Startu był silnym punktem drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej – dodaje Opoka.

Współpraca Grupy AFORTI z Mirosławem Jabłońskim jest nietypowa. Dzięki tej współpracy, obecnie najbardziej rozpoznawalny wychowanek Startu Gniezno został ambasadorem Aforti Szkółki Żużlowej i to właśnie m.in. pod jego okiem będą szkoleni nowi zawodnicy, którzy mają w przyszłości stanowić o sile polskiego speedway’a.

Dołączenie do programu #AfortiSupPORT to dla mnie duże wyróżnienie. Grupa AFORTI jest jedną z tych firm, która po prostu czuje sport i to widać w działaniach sponsoringowych tej firmy. Wierzę, że dzięki naszej współpracy będę w odpowiedniej dyspozycji, aby wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie Startu i przede wszystkim pomogę klubowi w awansie do fazy play-off– mówi Mirosław Jabłoński, były kapitan GTM Startu Gniezno.

Grupa AFORTI w ramach sponsoringowego projektu sportowego wspiera również polskiego olimpijczyka Kacpra Majchrzaka oraz takie drużyny jak Lech Poznań, GTM Start Gniezno, Aforti Yujin Drift Team czy MKS Mieszko Gniezno.

źródło: informacja prasowa

Rate this post

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie