Wszystko jest już jasne. Poznaliśmy listę startową na Texom European U19 Pairs Speedway Championship. Zawody odbędą się już 22 czerwca na Asta Arenie w Pile. Tytułu mistrzowskiego bronić będzie reprezentacja Polski. Start zawodów o godzinie 16.00. Bilety w sprzedaży online na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.  

Informowaliśmy już, że Polskę na torze w Pile reprezentować będą: Paweł Trześniewski (Innpro Row Rybnik), Bartosz Bańbor (Orlen Oil Motor Lublin) i Wiktor Przyjemski (Orlen Oil Motor Lublin). Nasi żużlowcy staną przed szansą skompletowania hat tricka w rywalizacji parowej do lat 19. W 2022 drużyna w składzie: Oskar Paluch, Wiktor Przyjemski, Franciszek Karczewski dokonała tego na Łotwie. Przed rokiem natomiast Damian Ratajczak, Jakub Krawczyk i Oskar Paluch obronili złoto w Pardubicach.

Zadanie nie będzie jednak łatwe. Biało-Czerwoni będą musieli stawić czoła reprezentantom Czech, Danii, Szwecji, Niemiec, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Warto kibicować Biało-Czerwonym oraz innym żużlowcom z Europy na stadionie Asta Arena.

Lista startowa

UKRAINA (menedżer Sergiy Golovnia)
1. Roman Kapustin
2. Volodymyr Zlaman

POLSKA (menedżer Rafał Dobrucki) 
3. Paweł Trześniewski
4. Bartosz Bańbor
16. Wiktor Przyjemski

NIEMCY (menedżer Tim Scheunemann)
5. Patrick Hyjek
6. Ben Iken
17. Mario Häusl

CZECHY (menedżer Zdenek Schneiderwind) 
7. Adam Bubba Bednář
8. Jan Jeniček
18. Matouš Kamenik

SZWECJA (menedżer Alexander Edberg) 
9. Rasmus Karlsson
10. Anton Jansson
19. Sammy Van Dyck

WIELKA BRYTANIA (menedżer Neil Vatcher) 
11. Ashton Boughen
12. Luke Harrison
20. Freddy Hodder

DANIA (menedżer Hans Andersen)
13. William Drejer
14. Villads Nagel
21. Bastian Pedersen

Trwa sprzedaż wejściówek online na te zawody. Można je kupować na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl. 

Ceny biletów

TRYBUNA GŁÓWNA (miejsca numerowane)
NORMALNE – 60 zł
ULGOWE – 45 zł (młodzież szkolna od 8 lat w górę, ucząca się w szkołach podstawowych, średnich oraz studenci do 25 roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)
Dzieci do lat 7 włącznie (pod opieką osoby dorosłej) – wstęp bezpłatny, pod warunkiem zajęcia miejsca na kolanach opiekuna

TRYBUNA START (sektor I, miejsca numerowane)
NORMALNE – 50 zł
ULGOWE – 35 zł (młodzież szkolna od 8 lat w górę, ucząca się w szkołach podstawowych, średnich oraz studenci do 25 roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)
Dzieci do lat 7 włącznie (pod opieką osoby dorosłej) – wstęp bezpłatny, pod warunkiem zajęcia miejsca na kolanach opiekuna

Pozostałe Sektory 
NORMALNY – 25 zł
ULGOWY – 15 zł (młodzież szkolna od 8 lat w górę, ucząca się w szkołach podstawowych, średnich oraz studenci do 25 roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)
Dzieci do lat 7 włącznie (pod opieką osoby dorosłej) – wstęp bezpłatny.

źródło: inf. prasowa

Zobacz też: 

Rate this post

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie