Podobno kibic żużlowy rok liczy gdzieś mniej więcej od listopada. Dziwni z nas ludzie, lecz nie znaczy to, że nie honorujemy tradycyjnych zwyczajów zwykłych śmiertelników. I tak o to nadchodzi długo wyczekiwany sezon rok 2019. Czego możemy się po nim spodziewać? A no przede wszystkim chcemy, aby był lepszy, szybszy i bezpieczniejszy. 

Od razu wyjaśniam tytuł, który ludzi z metanolem zamiast krwi może lekko bulwersować. Sezon 2019 będzie historycznym jeśli chodzi o podawanie żużla na telewizyjnej ledowo – plazmowo – lampowej* tacy (*do wyboru). Ilość transmisji będzie oszałamiająca i niewykluczone, że gdzieś tak w okolicach czerwca speedway będzie wyskakiwał z lodówek, a i liczba wniosków rozwodowych może lekko podskoczyć. W tym miejscu życzę więc wszystkim mało żużlowym żonom i partnerkom zrozumienia dla swych facetów, a im z kolei zdrowej hierarchii wartości. Uwierzcie – czasem żużel naprawdę musi zejść na dalszy plan, no chyba że…

Znalezione obrazy dla zapytania stop watching tv gif

Zawodnicy

To od was wszystko zależy i to wy produkujecie nam najwspanialszy show na świecie. Życzę wam bezkolizyjnej jazdy, szybkich przelewów na koncie i wypłaty Roberta Lamberta. No i żebyście do wywiadów podchodzili jak my do sylwestrowego szkła.

Kluby 

Żeby było je stać na wypłatę Roberta Lamberta. 😎 A poza tym bezstresowej komunikacji z kibicami, czystych siedzeń na trybunie, życia w zgodzie z władzami i komfortowej strefy dla mediów. A ci co już takową mają niech od czasu do czasu postawią tam dobrą whisky. Jak szaleć to szaleć.

Kibice

Pragnienia żużlowych fanów są proste i wcale niewygórowane: atrakcyjnych zawodów, wiele zawrotnych akcji przez cztery okrążenia oraz czasu i pieniędzy, żeby wszystko co powyżej zobaczyć na własne oczy.

Dziennikarze

Podobnie jak kolega Wojtek Koerber (uprzedziłeś mnie) życzę wyższej stawki, żeby chociaż powrót do domu się zwrócił, ale też zrozumienia dla ludzi, o których piszemy. No i żeby panowie żużlowcy do wywiadów podchodzili jak my do sylwestrowego szkła.

Telewizje 

Żebyście tam nie zgłupieli od tego natłoku roboty. Trzymajcie poziom i rozmnażajcie się pomnażajcie wspólne żużlowe dobro. Tak, aby żużel nikomu jednak bokiem nie wyszedł.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Znalezione obrazy dla zapytania fireworks gif

A teraz szybciutko na imprezę. 😄

PS. Dobra, z tą whisky to żartowałem.

fot. Przegląd Sportowy

[the_ad id=”1998″]

Rate this post

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie