Czy okres pomiędzy ostatnią kolejką sezonu, a pierwszą kolejnego musi być nudny? Niekoniecznie. Poza plotkami transferowymi, transferami, czy różnego rodzaju imprezami żużlowo-podobnymi sami możecie również sprawdzić się w roli żużlowego menago. Część z nas, kibiców czarnego sportu niejednokrotnie na kartkach papieru kompletował wymarzone składy. W erze internetowych gier jest to zdecydowanie łatwiejsze, a Black-Sport.COM daje nam właśnie taką możliwość, a my ją polecamy!

Black-Sport.COM oferuje wiele funkcjonalności, które pozwalają poczuć się jak prawdziwy, chodzący z plecaczkiem menedżer żużlowy, a nawet czyhający za rogiem w ciemnych okularach klubowy prezes. 😎 Na barkach gracza jest w zasadzie wszystko to, co dotyczy działalności klubu żużlowego:

– zatrudnianie i szkolenie pracowników
– rozbudowa i utrzymywanie obiektu żużlowego
– rozwijanie szkółki adeptów
– analizowanie umów sponsorskich
– zakup sprzętu żużlowego i utrzymywanie go w należytym stanie technicznym
– podpisywanie kontraktów z zawodnikami
– ustalanie planu treningowego
– organizowanie spotkań sparingowych
– wybór składów na różnego rodzaju zawody.

Powyższe doskonale obrazuje w jaki sposób gra jest rozbudowana i jak wiele daje możliwości. Rozgrywka postępuje  w czasie rzeczywistym, więc pewnie nie spodoba się osobom, które jednego wieczoru chciałyby rozegrać kilka sezonów. Pojedyncza kampania trwa dokładnie 112 dni, co w rezultacie daje około 4 miesiące gry. Początkowo musimy poświęcić jej więcej czasu, jednak z każdym kolejnym tygodniem nabieramy cennego doświadczenia i możemy swój czas skierować w stronę zaniedbanej wcześniej rodziny. 😉

Jak już pisaliśmy jakiś czas temu, twórca gry podkreśla, że wszyscy nowo zarejestrowani gracze powinni zapoznać się z FAQ dostępnym w grze. To bardzo istotna sprawa w kontekście przyjemnej rozgrywki i poziomu wtajemniczenia. W odpowiednim dziale wypisane są wszystkie funkcjonalności gry, a w samej grze dostępni są także tak zwani mentorzy, do których w każdym czasie można kierować trudne i mniej trudne pytania poprzez interfejs wiadomości prywatnych. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji chat z podglądem wypowiedzi innych uczestników zabawy w  Black-Sport.COM.

Zarejestrować można się tutaj.
Warto też zaglądnąć na profil społecznościowy gry na Facebooku.

Miłego grania i nieprzespanych nocy! 😃

fot. Róża Koźlikowska

[the_ad id=”1919″]

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie