Max Fricke: miło jest móc się dziś odbić i wrócić do formy

Żużlowy weekend w Manchesterze za nami. Zarówno w piątek, jak i w sobotę triumfowali Australijczycy, którzy dodatkowo w pierwszej odsłonie zajęli całe podium. Pierwszym triumfatorem angielskich rund Speedway Grand Prix był Max Fricke, dla który nie ukrywał wielkiego zadowolenia. – Mój zespół wykonał świetną robotę, przygotowując mi bardzo szybki motocykl […]

Robert Chmiel: Cieszę się, że moja kariera idzie do przodu

CELLFAST WILKI Krosno w Bydgoszczy przegrały swój pierwszy mecz tegorocznej Metalkas 2. Ekstraligi z miejscową ABRAMCZYK POLONIĄ 36:54. Jednym z lepiej punktujących zawodników gości był nowy nabytek drużyny Piotra Świderskiego, Robert Chmiel. Wychowanek rybnickiego ROW-u zdobył 8 punktów i jak sam stwierdził, bardzo trudno było wejść w ten mecz. Z […]

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie