Trwa I runda wirtualnych rozgrywek PGE Ekstraligi, które najpewniej nijak będą się mieć, do tego, co (miejmy nadzieję) zobaczymy na torze już za kilka tygodni. Tak, czy inaczej nikt nie zabrania spekulować. Tym razem na czynniki pierwsze rozłożyliśmy mecz WTS Sparta Wrocław – Motor Lublin.

Menadżer Jacek Ziółkowski z trenerem Maciejem Kuciapą zaryzykowali. Najpewniej, po rozegraniu kilku sesji treningowych byli pewni formy Pawła Miesiąca, który został postawiony pod numerem “3” i dwukrotnie miał prowadzić parę z Jakubem Jamrogiem, który po roku spędzonym we Wrocławiu jechał prawie jak u siebie.

Plan się nie powiódł. Sparta będąca bardzo mocna szczególnie w formacji seniorskiej bez problemu wygrała mecz aż dwunastoma punktami. Słabiej pojechali wrocławscy juniorzy, ale i oni pewnie swoje zaczną wozić. Sezon trwa. 😎

fot. Ewelina Włoch

PS. Z oczywistych względów nie zakładam w moich symulacjach: kontuzji, defektów, czy wykluczeń za dotknięcie taśmą. W składzie, mimo trwającego postępowania antydopingowego jest też Maksym Drabik.

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie