PGE Ekstraliga

Eliga Manager: Max Fricke to był dobry wybór! [Podsumowanie #1]

Ruszyła druga edycja batalii o miano najlepszego wirtualnego managera PGE Ekstraligi. Co prawda, pierwszą kolejkę udało się rozegrać tylko w połowie, ale i to pozwala dziś wyciągnąć jakieś pierwsze wnioski. Wiemy na przykład, że wybór do składu Maxa Fricke (MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra), zważywszy na jego stosunkowo niski KSM to mógł być strzał w dziesiątkę. […]

Żużel w telewizji: Wracamy! Sparingi, turnieje, PGE Ekstraliga, eWinner 1. LŻ. Sprawdź rozkład jazdy!

Koniec oczekiwania!  Wprawdzie pierwsze wydarzenie żużlowe odbędą się bez kibiców na stadionach, lecz dzięki telewizji porządnej dawki adrenaliny kibicom nie zabraknie. Wszystko co będzie działo się na ligowych owalach zobaczymy dzięki transmisjom, które – podobnie jak w zeszłym sezonie – będą lały się strumieniami, także przez internet.

Sparingi w PGE Ekstralidze. Sprawdź kiedy jedzie twoja drużyna

Budzimy się z zimowego snu. Po długich miesiącach oczekiwania wreszcie możemy napisać tekst, który jasno uzmysławia, że kolejny sezon żużlowy jest w zasadzie za pasem. Zanim jednak drużyny rozpoczną zacięte boje w PGE Ekstralidze, wykorzystają marcowy czas na sprawdzenie formy, sprzętu i siebie nawzajem. Przedstawiamy listę sparingów ekip PGE Ekstraligi.

Po mojemu (23): Co mi ligo dasz? W ten niepewny czas

“Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność”. Gdy przeczytałem o ogromnej kasie (242 mln zł) jaką dostanie PGE Ekstraliga ze sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ od razu przyszedł mi do głowy słynny cytat z filmów superbohaterskich. Tak duże środki są wspaniałą wiadomością dla naszej dyscypliny, jednak wciąż – znając historię i sposób dogadywania się prezesów poszczególnych […]

Cierniak trenuje z Unią i liczy na dobry sezon w Lublinie. “W PGE Ekstralidze to byłby wynik marzeń”

– Gdy podjęliśmy decyzję, że odchodzimy do Lublina to z niczyjej strony nie było to negowane, nikt się też w klubie z Tarnowa nie obraził. Wręcz było odwrotnie – tak przenosinach do nowego klubu i relacjach z poprzednim opowiada Mateusz Cierniak, reprezentant juniorskiej kadry Polski i nowy zawodnik Motoru Lublin. 

Eliga Manager: Dziękujemy! Do zobaczenia w kolejnym sezonie [Podsumowanie #13]

Kontuzja Taia Woffindena, niedyspozycja Patryka Dudka, czy trzy punkty zdobyte przez Bartosza Zmarzlika w wielkim finale PGE Ekstraligi to wydarzenia, które miały istotny wpływ na przebieg rywalizacji w ostatniej kolejce Eliga Manager. Pierwszą edycję gry wygrała drużyna Torus, która do kompletu 36 dużych punktów dołożyła 1245 tych małych. Czapki z głów!

Żużel w telewizji: czas na wielki finał! Sprawdź nadchodzące transmisje

To już prawie koniec. Przed nami jeden z ostatnich, tak dobrze obsadzonych transmisjami z żużlowych stadionów weekendów tego sezonu. W niedzielę poznamy nowego (lub starego) Drużynowego Mistrza Polski, zakończymy rozgrywki 2. Ligi Żużlowej i eWinner 1. Ligi Żużlowej. Emocji nie braknie.

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie