Rozgrywki PGE Ekstraligi nabrały już sporego tempa. Za nami prawie dziesięć rund sezonu zasadniczego, które zostaną dopełnione już  w najbliższy weekend. Walka o ligowe punkty w najlepszej żużlowej lidze świata ma przełożenie na to, co dzieje się i będzie się działo w grze Eliga Manager. Tam też rywalizacja zdecydowanie przyspiesza, a we wtorek otwarte zostało kolejne, trzecie już okienko transferowe.

Doświadczeni gracze doskonale wiedzą, że aby ich skład był optymalny na danym etapie rywalizacji muszą wykorzystywać okienka transferowe, wyłapywać okazyjne ceny i współczynniki KSM zawodników dostępnych na wirtualnym rynku. Oczywiście, żaden gracz stuprocentowej pewności, co do słuszności podejmowanych transakcji nigdy mieć nie będzie, choć trzeba przyznać, że zakup Bartosza Zmarzlika, najlepszego obecnie zawodnika PGE Ekstraligi pewien wysoki stopień niezawodności gwarantuje. Za jedyne 2 527 200 SPEEDCASH (waluty w Eliga Manager) każdy może mieć mistrza świata w swojej ekipie.

Odpowiednia taktyka to jednak niekoniecznie szukanie na siłę sposobu, aby ściągnąć do siebie tych najlepszych. W grze Eliga Manager bardzo często o sukcesie decyduje doskonałe wyczucie czasu i umiejętność zestawienia potencjału zawodnika z jego aktualnym KSM. Przykładem może być tutaj Patryk Dudek, który niewątpliwie jest zawodnikiem o uznanej już renomie, lecz jego ostatnie wyniki odbiegają od poziomu, do którego on sam aspiruje i do którego nas przyzwyczaił. W rezultacie jego KSM na poziomie 6,05 wydaje się być bardzo niskim i atrakcyjnym, lecz ilu z graczy zdecyduje się postawić na żużlowca FOR NATURE SOLUTIONS KS APATORA?

Innym, także istotnym elementem gry aktywnym podczas okna transferowego jest możliwość zakupu pakietów KSM:
0,500 KSM za 1.000.000 SPEEDCASH
1,000 KSM za 2.000.000 SPEEDCASH
1,500 KSM za 3.000.000 SPEEDCASH

Należy jednak pamiętać, że każdy z powyższych pakietów można zakupić tylko raz w trakcie trwania całej kampanii i tylko jeden pakiet na trwające okno transferowe.

W najbliższy piątek oraz niedzielę rozegrane zostaną mecze dopełniające 8. rundę (#KROWRO 25.06 godz. 16:30 i #TORCZE 25.06 godz. 19:15) oraz jeden mecz zaległy z rundy 10. (#KROCZE 23.06 godz. 20:30). Warto mieć na uwadze, że przeprowadzone transfery w trwającym właśnie oknie NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIONE podczas wymienionych spotkań. Składy zatwierdzone na rundę 8. i 10. nie ulegają modyfikacjom i są zamrożone do czasu rozegrania meczów. Istotnie, wszelkie transfery dokonane teraz nie wpływają na składy meczów zaległych.

Okno transferowe zostanie zamknięte w piątek o godzinie 15:00.

fot. Ewelina Włoch-Wrońska

Rate this post

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie