Tylko do piątku, do godziny 16:00 można zgłaszać awizowane składy na inauguracyjną rundę w Eliga Manager. W stawce jest ponad 25 tysięcy wirtualnych drużyn, które oprócz klasyfikacji generalnej będą mogły rywalizować także w grupach publicznych i prywatnych. Jedną z nich założyli dziennikarze i eksperci stacji Canal+ Sport.

Nazwę prywatnej grupy Canal Plus Speedway fani PGE Ekstraligi i gry Eliga Manager poznali we wtorkowym Kolegium Żużlowym. W kilka minut limit 50 zespołów został wyczerpany, więc zainteresowanie rozgrywką z ekspertami i dziennikarzami stacji Canal+ Sport cieszyła i cieszy się nadal bardzo dużym zainteresowaniem. W trakcie trwania kampanii będziemy śledzić losy zespołów:

KS POŻAR CZĘSTOCHOWA – Julia Pożarlik
CHYŻE KATAPULTY – Karolina Polaszek
DŁUGIE NOSY – Maciej Noskowicz
EBE – Maciej Stachowicz
FC PRZYPADEK – Łukasz Benz
KONIEC PELETONU – Piotr Bugajny
KS RABARBAR – Michał Ćwiek
KS ROW GOTARTOWSKA – Patrick Hansen
KSM WYBRZEŻE HAŃSK – Michał Mitrut
KŻ DRÓB POZNAŃ – Piotr Kaczorek
ROZSIERDZONE ŻBIKI – Natalia Pietrucha
ROZSIERDZONE DZIOBAKI – Mateusz Dziopa
SKANDALS HORSENS – Stefan Grajewski
ŚRUBA RACING TEAM – Piotr Świderski
SZCZELNE SITA – Robert Sitnicki
TORPEDA WARSZAWA – Mateusz Puka
TYLKO SPOKÓJ NAS RATUJE – Michał Łopaciński
DAVID_OFF RACING – Dawid Stachyra

Grupa Canal Plus Speedway rywalizuje na polu PGE Ekstraligi, natomiast należy pamiętać, że tegoroczna edycja gry pozwala na równoległe zbudowanie drużyny, która analogicznie będzie walczyć w obrębie Metalkas 2. Ekstraligi. Tam również można tworzyć grupy prywatne, do których zaprosimy innych graczy poprzez specjalny kod. Jak wspomnieliśmy wyżej, limit graczy w prywatnej grupie wynosi 50. Po każdej rundzie spotkań w PGE Ekstralidze i Metalkas 2. Ekstralidze wyniki są podsumowywane, wraz z wynikami pojedynków, na które gracze mogą wyzywać siebie nawzajem. Za wygrany pojedynek Drużyna otrzymuje +46 małych punktów w klasyfikacji Grupy Prywatnej i +2 duże punkty w klasyfikacji Grupy Prywatnej. Punkty zdobyte w pojedynkach mają znaczenie tylko i wyłącznie w grupach i nie mają wpływu na klasyfikację generalną Eliga Manager.

Zobacz też:

fot. Jan Kwieciński

Rate this post

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie