Żużel w telewizji: SEC zawita do Grudziądza. Wraca PGE Ekstraliga!

W sobotę cykl indywidualnych mistrzostw Europy zawita do Grudziądza. Stawka obiecująca, a i tor „pod dębem” może dać trochę frajdy. Dzień wcześniej swoje rozgrywki wznawia PGE Ekstraliga. We wtorek zapraszamy na magazyn żużlowy #LSD.

Kamil Góral: Kibice napędzają nam marketing i przyciągają sponsorów

– Skoro te kontrakty były podpisane, będziemy chcieli się z nich wywiązać – tak o relacjach ze swoimi zawodnikami mówi prezes Unii Tarnów ŻSSA, Kamil Góral. Sternik tarnowskiego klubu był gościem naszego czwartkowego magazynu.

Żużel w telewizji: Gdzie oglądać Grand Prix Szwecji?

Nadrabiamy zaległości w PGE Ekstralidze, która planowo w ten weekend ma przerwę. Do tego inauguracja cyklu SGP 2 oraz kolejny turniej SGP. Najlepsi żużlowcy zadomowią się w szwedzkiej Malilli. 

Po mojemu (44): piękne Podkarpacie!

Kapitalne były to derby. Jestem wręcz oczarowany tym, jak wyglądał mecz przy ulicy hetmańskiej w Rzeszowie. Pełne trybuny, wypełniony po brzegi sektor gości i całkiem dobre widowisko na torze. Aż przypomniały się najlepsze lata derbowe i starcia tarnowskiej Unii z miejscową Stalą. Piękne było Podkarpacie tej niedzieli. Gratuluję kibicom obu ekip.

Żużel w telewizji: gdzie obejrzeć Speedway Grand Prix w Gorican?

Rozkręcamy się na dobre! Olbrzymia dawka ligowego żużla już od piątku, ale to nie wszystko. W tygodniu transmisje meczów ligowych w Danii i Anglii, a w sobotę wielka inauguracja cyklu Speedway Grand Prix w Gorican. Sprawdźcie rozpiskę na najbliższy tydzień.

Żużel w telewizji: dziewięć transmisji w trzy dni! Sprawdź rozkład jazdy na weekend

To będzie ostra jazda bez hamulców. Od piątku do niedzieli fani czarnego sportu będą mogli zobaczyć aż dziewięć żużlowych transmisji z polskich lig. Do tego magazyny i programy tematyczne. Jedziemy już na poważnie.

Quiz Żużlowy (1): Zawodnicy łączący Start Gniezno i Unię Tarnów. Ilu z nich pamiętasz?

Już w najbliższą niedzielę pierwszy telewizyjny mecz w Krajowej Lidze Żużlowej. Ultrapur Start Gniezno podejmie tarnowską Unię, która do rozgrywek przystąpi po wielu dniach perturbacji. Komentator Canal+ Sport, Mateusz Dziopa przygotował dla Was z tej okazji specjalny quiz. Ilu zawodników łączących oba kluby jesteście w stanie wytypować poprawnie? Macie 5 minut! 😁

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie