W ubiegły piątek dokończono 11. rundę PGE Ekstraligi i tym samym zamknięto także kolejną odsłonę zmagań w grze Eliga Manager. Najlepszą ekipą tym razem okazała się drużyna TŻ Kózki, która w sumie zdobyła 99 punktów. Spośród dziennikarzy całkiem nieźle poradził sobie komentator i redaktor Eleven Sports Marcin Musiał. Jego „Start Prostowlewo” wywalczył na ekstraligowych torach 81 punktów.

Wynik zespołu Marcina Musiała pozwolił mu uplasować się na 1762. miejscu w 11. rundzie zmagań w Eliga Manager. Liderami drużyny są Jason Doyle (FOGO UNIA Leszno) i Robert Lambert (FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń). Australijczyk w meczu #OSTLES nie po raz pierwszy był prawdziwym liderem leszczynian, zdobywając w Ostrowie Wlkp. w sumie 12 punktów i 3 bonusy. Lambert z kolei był najlepszym zawodnikiem FOR NATURE SOLUTIONS APATORA w Lublinie. Anglik zdobył 12 punktów, choć jego drużyna mocno zawiodła przegrywając z MOTOREM 35:55. W tym meczu dla redaktora Musiała punktowali jeszcze dwaj zawodnicy MOTORU Lublin: Maksym Drabik 10 pkt. i Dominik Kubera 12+1 pkt.

Ponadto, w drużynie komentatora żużlowego są jeszcze Bartosz Smektała i Jakub Miśkowiak (ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa), którzy zdobyli kolejno 3 i 12+1 oczek we Wrocławiu, gdzie zespół prowadzony przez Lecha Kędziorę pokonał BETARD SPARTĘ 49:41. Dla gospodarzy i jednocześnie wirtualnej ekipy „Start Prostowlewo” punktowali także Bartłomiej Kowalski (6+1) i Daniel Bewley (6+1).

W klasyfikacji generalnej Marcin Musiał zajmuje 2041. miejsce, z 798 punktami na swoim koncie. Dla porównania lider zestawienia, drużyna „Kolaboranci” zdobyła do tej pory aż 945 punktów.

Przed nami runda nr 12!

fot. Darek Ryl

Rate this post

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie