CS PGEE

Czarny Skarb 2020: Fogo Unia Leszno. Bez Hampela też po złoto

Fogo Unia Leszno w 2019 roku po raz kolejny, trzeci raz z rzędu zdobyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski, który równocześnie jest siedemnastym mistrzowskim tytułem na ich koncie. Nic więc dziwnego, że dla niektórych obserwatorów polskiego czarnego sportu postawa tej ekipy jest po prostu… nudna. ( 😉 )

Czarny Skarb 2020: Betard Sparta Wrocław. Młodość kosztem doświadczenia

Zeszłoroczne przepowiednie się sprawdziły – Spartanie w dalszym ciągu pozostają „wiecznymi wicemistrzami”. Jednak wygląda na to, że w 2020 wcale tego tacy pewni być nie mogą. Początkowo wydawało się, że Betard Sparta Wrocław bez problemu zamelduje się w play-offach. Skład klubu ze stolicy Dolnego Śląska robił wrażenie wyrównanego i pełnego świeżej krwi. Jednak wszystko zmieniło […]

Czarny Skarb 2020: Falubaz Zielona Góra. Zamienił Falubaz siekierkę na kijek?

Żużlowi eksperci do teraz pukają się w czoło po tym jak Falubaz zamienił Nickiego Pedersena na Antonio Lindbaecka. W Zielonej Górze wierzą jednak w odrodzenie Szweda. Chęć rehabilitacji za ubiegły sezon drzemie też w Piotrze Protasiewiczu i Patryku Dudku. Szykuje się pracowity, ale też bardzo ciekawy sezon przy W69.

Czarny Skarb 2020: Eltrox Włókniarz Częstochowa. Gotowi na finał?

Sezon 2019 był dla drużyny z Częstochowy rokiem przełomowym. Pierwszy raz od dziesięciu lat Lwy sięgnęły po medal w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zapisali brąz na swoim koncie, ale już dzień później rozpoczęli pracę nad budowaniem przyszłych sukcesów.

Czarny Skarb 2020: Motor Lublin. Ugrać więcej niż przed rokiem

Rok temu skazywali ich na spadek. Nic dziwnego, bo na papierku rzeczywiście skład ówczesnego beniaminka nie zachwycał. Papier jednak możemy zwinąć w kulkę i wrzucić, niczym Jordan za trzy punkty do kosza na śmieci. Motor jest idealnym tego potwierdzeniem.

Czarny Skarb 2020: Moje Bermudy Stal Gorzów. Mistrz sam ligi nie wygra

Zawodnicy Stali Gorzów, no może poza Szymonem Woźniakiem i rzecz jasna Bartoszem Zmarzlikiem liczą, że sezon 2020 przyniesie kres ich kłopotom. Jeśli tak się stanie – są realne szanse nawet na medal. Jeśli nie, Stal znów czekać może walka maksymalnie o środek tabeli.

Jesteś offline. Połącz się z siecią i spróbuj ponownie